
Стілець учнівський No6 чорний лак бук
- В наявності
- Код: 1000629
1 199 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний стілець випускається в алюмінієвому, чорному та хромованому каркасі.
Шкільний стілець випускається в алюмінієвому, чорному та хромованому каркасе.
Є можливість створення стільців, призначених для різних паросткових груп.
Сидіння і спинка стільців, обладнані ергономічним вигином, що сприяє запобіганню сколіозу, створені з багатошарової клейової фанери.
Зрістова група VI, висота ніжки 460 мм, для 7 класів і старших.
Характеристики: висота стільця 82 см, ширина стільця 49 см, глибина стільця 42 см, висота ніжки 46 см, маса 4,8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Нерегульований |
| Ростова група | № 6 |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 820 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | алюмінієвий профіль |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | гнута фанера |
- Ціна: 1 199 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна, заводська.
