
Стілець для касиру каркас алюм А-02
- В наявності
- Код: 026169
2 999 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець для касиру каркас алюм А-02
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 830 |
| Висота від підлоги до сидіння | 970 |
| Висота спинки | 290 |
| Глибина сидіння | 420 |
| Діаметр хрестовини | 540 |
| Розмір упаковки | 1100 мм |
| Ширина сидіння | 420 мм |
- Ціна: 2 999 ₴


