
Ламель для ліжка Люкс 80 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ламель
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: букова гнутоклеєна фанера. Довжина: 80 см. Ширина: 5,3 см. Товщина: 7-8 мм.Гарантія: 14 днів.Якщо вам потрібна ламель із розміром меншим, ніж 80 см, то ви можете її самостійно підрізати з двох боків до потрібної довжини.Ламелі використовуються в диванах і ліжечко.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Постачальник |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Основний колір | Бук світлий |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 8 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Призначення | Для ліжка |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 39 ₴





