
Матрац Latex kokos ultra/Латекс кокос ультра, Розмір матраца (ШхД) 80x190
- В наявності
- Код: 156
29 389 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LATEX KOKOS ULTRA — це модель безпружинного ортопедичного матраца нового покоління від компанії Матролюкс. Матрац чудово підходить для людей різного віку, які люблять якісний відпочинок і здоровий сон. Завдяки тому, що латексний наповнювач розділений на зони, що відповідають частинам тіла, Ваше перебування на цьому матраці принесе Вам справжнє задоволення й забезпечить бадьорістю на весь день. Важливу роль у турботі про правильне положення Вашого тіла під час сну відіграє кокосове волокно — жорстке прошарок у глибині матраца. У результаті Ви отримуєте виріб із високою анатомічністю та чудовими ортопедичними властивостями. Не можна не зазначити, що матрац виготовлений із повністю екологічних і гіпоалергенних матеріалів, які заслужили довіру багатьох покупців продукції Матролюкс.
Наповнення:
Стрейч-жакардовий чохол глибокого прошивання
Натуральний латекс зонований
Кокосове волокно, просочене латексом
Натуральний латекс зонований
Пам'ятайте, що тільки Ви вирішуєте, яким буде Ваш відпочинок і сон. Нехай Ваш вибір буде на користь здоров'я й комфорту. Купуйте матрац LATEX KOKOS ULTRA, оформивши заявку на нашому сайті.
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.* Провідник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 21 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | 5 років |
| Єврокаркас | Ні. |
| Жорсткість | Середній |
| Шкідливість сторони матраца | 3/3 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Да |
| Матеріал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 80x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Latex натуральний зонований |
| Шар 2 | Латексована Кокосова койра |
| Шар 3 | Латекс натуральний зонований |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип прошивки зовнішнього чехла | Глибока прошивка |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Latex&Kokos |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 29 389 ₴
