
Матрац Latex/Латекс, Розмір матраца (ШхД) 80x190
- В наявності
- Код: 158
24 652 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац LATEX — творіння компанії Матролюкс, головне завдання якого, забезпечити Вас комфортом під час Вашого сну або відпочинку. В основі цієї моделі лежить дар самої природи — натуральний латекс. Переваги цього матеріалу відомі давно та широко застосовуються в меблевому виробництві. Латекс не викликає алергії, у ньому не накопичується волога або пил, і цей матеріал легко провітрюється. Матрац із латексу помірно м'який, пружний, що чудово зберігає форму. Вам і Вашим близьким, зокрема і дітям, сподобається відпочивати на такому матраці, оскільки його можна безпечно використовувати навіть у дитячій. Ви високо оціните його ортопедичні властивості, адже щоранку Ви почуватиметеся відпочилим і бадьорим. Чому? Тому що Ваш сон нарешті стане глибоким і здоровим.
Наповнення:
Знімний чохол
Матеріал чохла — стрейч-жакард глибокого прошивання
Спанбонд
Природна латекс-зонована
Матрац LATEX простий як у своїй будові, так і в експлуатації. Ви будете цінувати кожну хвилину, проведена на ньому. Щоб почати користуватися ним у своїй спальні, оформіть купівлю матраца ЛАТИКС у нашому інтернет-магазині.Знімання! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 17 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | 5 років |
| Єврокаркас | Ні. |
| Жорсткість | М' який |
| Шкідливість сторони матраца | 1/2 |
| Кокос | Ні. |
| Латекс | Да |
| Матеріал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | 110 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 80x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Спанбонд |
| Шар 2 | Латекс природний зонований |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип прошивки зовнішнього чехла | Глибока прошивка |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Latex&Kokos |
- Ціна: 24 652 ₴
