
Матрац Latex dual new/Латекс дуал стерео, Розмір матраца (ШхД) 80x190
- В наявності
- Код: 16653
24 900 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель LATEX DUAL NEW від компанії Матролюкс — це двосторонній ортопедичний матрац, здатний доставити Вам неймовірні відчуття комфорту під час відпочинку. На такому матраці Ви зможете забути про всі тривоги дня, адже з кожного м'яза та кожного суглоба Вашого тіла буде знято будь-яку напругу.
У матраці використовуються два типи латексу: перфорований з одного боку, і зонований з іншого. Зонована або багатозонна латексна плита розділена на кілька ділянок, кожен із яких відповідає певній частині тіла, які, як відомо, надають різний за силою тиск на спальну поверхню. З протилежного боку комфортний відпочинок Вам готовий подарувати перфорований латекс, але робить він це разом із кокосовою койрою, яка прокладена між двома його шарами. У результаті Ви отримуєте жорсткішу основу, що буває вельми корисним, якщо у Вас спостерігаються проблеми з хребтом.
Основні характеристики:
Тип матраца — двобічної жорсткості
Висота — 22 см
Навантаження не більш ніж 120 кг на одне спальне місце
Стати власником матраца LATEX DUAL NEW вельми просто. Для цього потрібно оформити замовлення на нашому сайті. Зробіть це зараз!
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.* Провідник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 22 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | 5 років |
| Єврокаркас | Ні. |
| Жорсткість | Середній |
| Шкідливість сторони матраца | 2/3 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Да |
| Матеріал чехла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Параметр зима/лето | Ні. |
| Розмір матраца (ШХД) | 80x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Спанбонд |
| Шар 2 | Латекс природний перфорований |
| Шар 3 | Латексована Кокосова койра |
| Шар 4 | Латекс натуральний зонований |
| Шар 5 | Спанбонд |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Latex&Kokos |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 24 900 ₴
