
Матрац Florence/Флоренція, Розмір матраца (ШхД) 70x190
- В наявності
- Код: 61
6 302 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац FLORENCE 2 в 1 від Матролюкс зроблений із турботою про Вас. Нехай пори року змінюють один одного, Ваш сон завжди буде повноцінним. Ефект Зима-Літо підтримає оптимальний мікроклімат у Вашому ліжку. З «зимового» боку матраца чохол має вовняне стьобання, яке чудово зігріває, а з «літньою» — прошивку бавовною, що гарантує найкращий волого- та повітрообмін. Цієї ж мети слугують вбудовані аератори, передбачені в моделі. За Вашим бажанням або залежно від сезону можна змінити жорсткість матраца, просто перевернувши його на потрібну сторону. Таку можливість гарантує наявність у наповненні шару кокосової койри з одного боку. Зазвичай велика жорсткість має «річна» сторона матраца.
Особливості моделі:
Тип матраса – двухсторонний
Ефект Зима-Літо
Єврокаркас
Чохол — стрейч-жакард глибокого прошивання
Блок пружин Bonnel
Матрац FLORENCE такий комфортний, що сон на ньому не просто відновить Ваші сили, а занурить Вас у світ приємних почуттів і сновидінь. Завдяки перевіреній часом якості пружинного блока Боннель і захисту боковин від проминання, яку забезпечує єврокаркас, Ваш матрац через багато років матиме вигляд нового та даруватиме ті ж відчуття.
Замовте матрац ФЛОРЕНЦІЯ прямо зараз і матимете можливість насолоджуватися прекрасним відпочинком на довгі роки.
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 21 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | Розширений |
| Єврокаркас | Да |
| Жорсткість | Середній |
| Шкідливість сторони матраца | 3/4 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 70x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Пенополиуретан |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Пружний блок Bonel |
| Шар 4 | Спанбонд |
| Шар 5 | Кокосова койра |
| Шар 6 | Пенополиуретан |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Класичний блок |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 6 302 ₴

