
Матрац Desert/Дезерт, Розмір матраца (ШхД) 80x190
- В наявності
- Код: 1037
20 664 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матраци з цієї колекції виготовлені з повністю натуральних матеріалів, гіпоалергенних і екологічно чистих.
Матраци Naturelle — тепло та затишок!
Матрац DESERT від компанії Матролюкс — це поєднання найкращих матеріалів і прекрасних інженерних рішень, покликане захистити Ваш сон і збагатити Ваш відпочинок.
У глибині виробу розташований незвичайний пружинний блок. Пружини в ньому згруповані в зони з різною жорсткістю, відповідно до того, який тиск мають на матрац різні частини тіла того, хто спить. Так, наприклад, найжорсткіші пружини зібрані в «поясничній» зоні матраца, тоді як «колена» зона м'якіша. Така технологія зробить Ваше ліжко неймовірно зручним і практичним. А чудовий ортопедичний і анатомічний ефект моделі дасть змогу Вам підтримувати свою спину здоровою. Матрац повністю складається із сучасних нетоксичних матеріалів, що не викликають алергії.
Основні характеристики:
Тип матраса – двусторонний
Прошивання чохла зима/літо
Висота — 33 см
Жорсткість — 3/3
Єврокаркас
Навантаження — 200 кг на одне спальне місце
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.* Провідник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 33 см |
| Висота моделі матраца | 26-35 см |
| Гарантия на изделие | ГОСТ стандарт |
| Гарантія на пружинний блок | 10 років |
| Єврокаркас | Стандартне |
| Жорсткість | Середній |
| Шкідливість сторони матраца | 3/3 |
| Кокос | Глибока прошивка |
| Латекс | Да |
| Матеріал чехла | Ні. |
| Навантаження на спальне місце | 200 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 80x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | MemoryFlax |
| Шар 10 | Biolatex |
| Шар 11 | MemoryFlax |
| Шар 2 | Biolatex |
| Шар 3 | Organic cotton |
| Шар 4 | CocoFiber |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Шар 6 | Пружний блок Smart Spring Multizone |
| Шар 7 | Thermofiber |
| Шар 8 | CocoFiber |
| Шар 9 | Organic cotton |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Smart Spring Multizone |
| Торгова марка матраца | Naturelle |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 20 664 ₴

