
Матрац Forest/Форест, Розмір матраца (ШхД) 80x190
- В наявності
- Код: 1033
11 403 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матраци з цієї колекції виготовлені з повністю натуральних матеріалів, гіпоалергенних і екологічно чистих.
Матраци Naturelle — тепло та затишок!
У матраці FOREST від Матролюкс втілені найкращі ідеї фахівців компанії. Якщо Ви йдете в ногу з технічним прогресом і не боїтеся змін, тоді ця модель для Вас. Якість вашого відпочинку змінюється в кращий бік із новим типом пружинного блока Smart Spring Multizone. Пружини в ньому мають різну пружність, а сам блок розділений на кілька зон, у яких встановлені пружини відповідної жорсткості.
Матрац має зони для голови, ніг, тулуба та попереку. У результаті, різні частини Вашого тіла отримують м'якість або жорсткість, що підходить саме для них. Важливою особливістю є й те, що кожна з пружин діє незалежно від інших, перебуваючи в спеціальному мішку. Така система пружин неабияк збільшує анатомічність усього виробу та його ортопедичні характеристики. Наповнення матраца складається з екологічно безпечних і гіпоалергенних матеріалів, тому ночі, проведені Вами на цьому матраці, будуть справді спокійними.
Основні характеристики:
Тип матраса – двусторонний
Прошивання чохла зима/літо
Висота — 23 см
Жорсткість — 3,5/3,5
Єврокаркас
Максимальний тиск на одне спальне місце — 160 кг
З матрацом Форест ніщо не заважатиме спокою Вашого відпочинку.
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.* Провідник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 23 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | ГОСТ стандарт |
| Гарантія на пружинний блок | 10 років |
| Єврокаркас | Да |
| Жорсткість | Середній |
| Шкідливість сторони матраца | 3,5/3,5 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Екстра-жакард |
| Навантаження на спальне місце | До 160 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 80x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Oxigen Foam |
| Шар 2 | Coco Fiber |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пружний блок Smart Spring Multizone |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Шар 6 | CocoFiber |
| Шар 7 | Oxigen Foam |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Smart Spring Multizone |
| Торгова марка матраца | Naturelle |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 11 403 ₴

