
Каркасний матрац Pocket Spring з підіймальним механізмом (160x200)
- В наявності
- Код: 2086_1
21 548 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розпродаж!
Основні характеристики:
Жорсткість IV
Висота 24 см
Рекомендоване навантаження до 120 кг на одне спальне місце
Підіймальний механізм
Каркас спецконструкції з натуральної деревини з решіткою З ФАндерНИХ ПЕРЕКЛАДИН
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 24 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | ГОСТ стандарт |
| Єврокаркас | Да |
| Жорсткість | Жесткий |
| Шкідливість сторони матраца | 4 |
| Кокос | Глибока прошивка |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Ні. |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Параметр зима/лето | Ні. |
| Сегмент матраца | Каркасні |
| Шар 1 | Пенополіуретан високої щільності |
| Шар 2 | Termofiber |
| Шар 3 | Pocket Sring з єврокаркасом |
| Шар 4 | Ватин |
| Шар 5 | Спанбонд |
| Шар 6 | Каркас спецконструкції з натуральної деревини з решіткою з фанерних перекладин |
| Тип матраца | Односторонний |
| Тип пружинного блоку | Класичні блоки |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 21 548 ₴
