
Матрац Shine Dazy/Дейзі, Розмір матраца (ШхД) 80x190
- В наявності
- Код: 80527
5 325 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац серії Shine — Dazy/Дейзі
Що може бути кращим, ніж ніж ніжний дотик весни? Тільки нова серія матраців Shine ТМ Matroluxe! Неймовірно м'які та відчутно легкі матраци просто змушують покинути всі клопоти та проблеми, занурившись у обійми комфорту. Дозвольте собі відчути легкість невагомості та насолодитися барвами природи. Матрац Dazy — це 24 години насолоди ідеальним комфортом. Шар Oxigen Foam розумно розподіляє навантаження на різні зони тіла.
Головні особливості матраца Дейзі
Інноваційні матеріали. В основі матраца лежить блок з інноваційного матеріалу власного розроблення FOXE. Це комбінований екологічний матеріал, створений спеціально для поліпшення ортопедичних властивостей і якості сну.
Наматрацник у комплекті. Тепер не потрібно переживати за збереження нового матраца, окремо купувати наматрацник. Компанія Матролюкс подбала про ваш час і робить усе можливе, щоб ви відразу змогли захистити свій новий матрац.
Збільшений термін експлуатації. У матрацах використовується новий, покращений удвічі єврокаркас завтовшки 10 сантиметрів. Жорсткість матраца збільшилася на 20%, мінімізує можливу деформацію країв матраца.Використання такої інновації дало змогу збільшити термін експлуатації матраца.
Гіпоалергенне середовище. Чохли матраців серії прошиті чистим льоном, 300 грамів на квадратний метр, що створює гіпоалергенний простір, а також створює ефект зима/літо на будь-якій поверхні завдяки здатності терморегуляції матеріалу.
Покращений комфорт. У матрацах використовується піна власного розроблення Oxigen Foam із зонованим мікромасажним ефектом. 3 зони мікромасажу створені спеціально для досягнення максимального комфорту.
Функціональність. Чохол матраца можна прати через наявність блискавки. Таке рішення дає змогу підтримувати матрац у гарному стані.
Основні характеристики:
Знімний чохол на змійці
Жорсткість боку 1: середня
Жорсткість боку 2: середня
Висота: до 17 см
Рекомендоване навантаження: до 110 кг на спальне місце
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота матраца | 17 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | 18 місяців |
| Жорсткість | Середній |
| Шкідливість сторони матраца | 3/3 |
| Кокос | Ні. |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 110 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 80x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Oxygen Foam |
| Шар 2 | Foxe |
| Шар 3 | Oxygen Foam |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Shine |
| Чехол на молнии | Да |
- Ціна: 5 325 ₴


