
Матрац The HOME Patricia / Патриція (180х200), Розмір матраца (ШхД) 180x200
- В наявності
- Код: 55865_2
10 936 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матролюкс — компанія, що зберігає вічні цінності. Ми знаємо, як наповнити ваш будинок добром і світлом, щоб щоразу виверталися до нього немов у обійми рідної людини. Наша нова колекція матраців "THE HOME" створена виключно для того, щоб ви відчували ніжність і тепло подібно до того, що дарує дотик близької людини.Двостороння жорсткість для прихильників різноманітності забезпечує шар натуральною кокосовою койри, які створюють ортопедичну жорсткість однієї зі сторін. Друга сторона м'якша завдяки інноваційному матеріалу Latex Foam.Характеристики моделі:► Двосторонній матрац з ефектом Зима/Літо► Жорсткість моделі: середня + / середня (3,5 / 3)► Висота 20 см► Єврокаркас► Подвійна кутова система підтримки► Рекомендоване навантаження: до 140 кг на спальне місце Внутрішнє наповнення:► Latex Foam ► Кокосова койра► Thermofiber► Пружинний блок Bonnel з кутовим посиленням► Thermofiber► Латекс Foam з мікромасажним ефектом► Чохол жакард глибокого прошиття Внімання! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.* Провідник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 20 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | 5 років |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Єврокаркас | Да |
| Шкідливість сторони матраца | 4/3 |
| Кокос | Ні. |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 180x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Латекс Foam з мікромасажним ефектом |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пружний блок Bonel з кутовим усиновленням |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Bonnel |
| Торгова марка матраца | The Home |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 10 936 ₴
