
Матрац The HOME SANDRA / САНДРА (90Х200), Розмір матраца (ШхД) 90x200
- В наявності
- Код: 55868_1
10 251 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
<
Матрац The HOME SANDRA / САНДРА (90Х200) від 2 765 грн.
<
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 16 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | 5 років |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Шкідливість сторони матраца | 3/3 |
| Кокос | Ні. |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 90x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Торгова марка матраца | The Home |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 10 251 ₴

