
Матрац Topper-futon 7/Топер-футон 7 (140Х200)
- В наявності
- Код: 342_1
9 187 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
<
Матрац Topper-futon 7/Топер-футон 7 (140Х200) від 4 833 грн.
<
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 6 см |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Гарантия на изделие | 36 місяців |
| Єврокаркас | Ні. |
| Жорсткість | Жесткий |
| Кокос | Ні. |
| Латекс | Да |
| Матеріал чехла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | 200 кг |
| Параметр зима/лето | Ні. |
| Сегмент матраца | Топпери і згортання матраців |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип прошивки зовнішнього чехла | Стеганний |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Topper-Futon |
| Чехол на молнии | Да |
- Ціна: 9 187 ₴

