
Матрац Норт
- В наявності
6 646 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Гарантия на изделие | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3,5/4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 19 см |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блока | Pocket Spring |
| Латекс | Немає |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Немає |
| Чехол на молнии | Немає |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Да |
| Матеріал чохла | Жакард прошитий синтепоном |
| Внутрішній захисний чохол | Немає |
| Шар 1 | Жакард |
| Шар 2 | Feltmix |
| Шар 3 | Кокосова койра |
| Шар 4 | Termofiber |
| Шар 5 | Pocket Spring |
| Шар 6 | Termofiber |
| Шар 7 | Feltmix |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
- Ціна: 6 646 ₴
