
Крісло Поло 50/АМФ-4 Дизайн Дісней Принцеси Білосніжка
- В наявності
- Код: 242263
4 799 ₴
Доступні кольори оббивки:
Дизайн — ціна від 1247 грн.![]() Дизайн Дісней Аврора | ![]() Дизайн Дісней Аріель | ![]() Дизайн Дисней Белоснежка | ![]() Дизайн Дісней Жасмин | ![]() Дизайн Дісней Попелюшка | ![]() Дизайн Дісней Тачки Блискавка та Метр | ![]() Дизайн Дісней Тачки Блискавка Макквін |
Пластикові підлокітники
![]() AMF-4 |
Крісло Поло 50/АМФ-4 Дизайн Дісней Принцеси Білосніжка
Крісло Поло виділяється із загальної маси крісел із м'якою оббивкою та колірною різноманітністю. Завдяки широкому колірному ряду крісла Поло часто використовуються в модних офісах, робочих просторах і навіть барах.
Поверхня крісел виготовлена з м'якого та комфортного матеріалу, приємного на дотик.
Зручні підлокітники забезпечують підвищений рівень комфортності під час роботи.
Крісло Поло Принт Дісней АМФ-4
Ця модифікація крісла Поло виготовлена з міцних високоякісних пластикових елементів із підлоконіками АМФ-4 та механізмом гойдання Перманент-контакт. Крісло розроблене спеціально для дітей і виробляється з принтами персонажів мультфільмів Дісней.
Механізм
Механізм перманент-контакт використовується в операторських кріслах і дає змогу не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки. Є найпоширенішим і найпростішим механізмом, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксувального гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найзручніше положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований ззаду спинки, дає змогу підняти або опустити спинку, під сидінням розміщений третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Отже, перманент-контакт — це механізм регулювання, який дає змогу гнучко налаштувати навіть недороге крісло для довгої та плідної роботи.
Правила догляду
Для догляду настійно рекомендується використовувати сухе чищення або пилосос. Уникайте потрапляння вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітники | Пластикові |
| Механізм гойдання | Перманент-контакт |
| Хрестовина | Пластикова |
| Колір оббивки | Дизайн Дісней Білосніжка |
| Глибина вироби | 580 мм |
| Модифікація виробу | Крісло Поло Принт Дісней АМФ-4 |
| Ширина виробу | 580 мм |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1060 мм |
| Вага виробу | 10,5 кг |
| Модель | Magnate |
| Глибина сидіння | 440 мм |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
| Висота підлокітників від сидіння | 180 мм |
| Матеріал оббивки | Дизайн |
| Максимальне навантаження на виріб | 120 кг |
| Кількість виробів на палеті | 18 шт |
| Висота виробу в нижньому положенні | 930 мм |
- Ціна: 4 799 ₴








