
Лавка складана ZD183
- В наявності
- Код: 513131
1 287 ₴
Лавка складана ZD183
Лавка складана AMF ZD183 — це чудове рішення для тих, хто любить пікніки та спілкування у великій компанії своїх друзів і знайомих. У складеному вигляді отримана лавка-валіза зручно переносити, зберігати та транспортувати, є спеціальна тканинна ручка, лавка займає небагато місця під час тривалого зберігання. Пластикове сидіння завширшки 50 см, каркас металевий, стійкий і цілком надійний. Таку лаву можна використовувати не тільки на природі або дачі, так само вона чудово підійде і для дому, на ніжках є пластиковий захист від подряпин. Завдяки використовуваним матеріалам довговічна, проста в догляді.
- пластикове сидіння завтовшки 50 мм;
- каркас — сталева труба діаметром 25 мм, товщина труби — 1 мм;
- розмір у складеному вигляді — 910*500*100 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 440 мм |
| Глибина вироби | 300 мм |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
| Ширина виробу | 1830 мм |
| Модель | Лавка ZD183 |
| Вага виробу | 10 кг |
- Ціна: 1 287 ₴







