
Складаний стілець Пікнік
- В наявності
- Код: 515192
825 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доступні кольори оббивки:
Колір — ціна від 247 грн.![]() Колір Зелений | ![]() Колір Синій |
Складаний стілець Пікнік CCS022 зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 440 мм |
| Каркас | Сталь |
| Висота виробу | 740 мм |
| Колір оббивки | Колір Зелений |
| Глибина вироби | 590 мм |
| Висота виробу в складеному вигляді | 670 мм |
| Ширина виробу | 530 мм |
| Висота підлокітників від сидіння | 170 мм |
| Глибина сидіння | 370 мм |
| Модель | Пікнік |
| Вага виробу | 2 кг |
| Ширина сидіння | 440 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 370 мм |
- Ціна: 825 ₴











