
Крісло Для керівника Boss Новий Стиль
- Під замовлення
Відправка з 26 квітня 20265 015 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудове крісло для сидіння як у домашніх умовах, так і на роботі. Зручне з регулюванням висоти, а також можна на ньому гойдатися. Фіксується в одному положенні. Пластикові підлокітники, зачохлена хрестовина та зручна спинка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 54 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
- Ціна: 5 015 ₴

