
Диван Візит одинарний модуль кз Неаполь
- Немає в наявності
4 500 ₴
Одинарний (прямий) модуль, Диван Візит, Київ. Купити Диван Візит одинарний модуль, у Київській зоні.
Каркас дивана Візит одинарного модуля — буковий брус, фанера.
Наповнювач дивана — синтепон і багатошаровий ППУ Диван Візит (одинарний) прямий модуль. Диван комплектується з трьох елементів, робиться з трьох різних шкірозамінників, неаполь, матрац, перлів. На різні шкірозамінники різні ціни. Багатошаровий пінополіуретан у Дивані Візит надає зручності цьому дивану. Диван візит можна поставити в будь-якому офісі, торгові майданчики, стоматології, а також в інші заклади, де люди можуть почекати свою чергу комфортно та зручно. Диван Візит можна купити й із підлокітниками.
Доставка дивана якнайшвидше. Якщо диван треба виготовити в певному кольорі, то термін виготовлення 14 робочих днів. Диван Візит можна легко чистити та мити. Добре відтирається.
Шкірзами Неаполь:

| Габаритні розміри дивана | |
|---|---|
| Глибина дивану | 90 см |
| Довжина дивану | 84 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Наповнювач | Синтепон |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AMF |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 4 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картонно-заводська.


