
Диван Візит Кутовий модуль кз Неаполь
- Немає в наявності
4 900 ₴
Кутовий диван Візит, Київ, Київська зона, а також із доставкою по всій Україні. Диван Візит кутовий модуль.
Як і одинарний модуль і подвійний модуль диван візит кутовий робиться в різних шкірозамінниках, матрац, неаполь, перлів.
Ціна залежить від шкірозамінника та кольору шкірозамінника. Диван Візит кутовий модуль можна з'єднати з одинарним і подвійним і напівмалиться повноцінний тримісний диван. Диван дуже м'який і повітряний. Детально про диван можна прочитати в інших елементах цього дивана. Інтернет-магазин МебліОпт Київ, рекомендує диван Візит. Гарантія на диван Візит кутовий модуль один рік. Якщо це в чорному кольорі в шкірозаміннику неаполь, то доставка по всій Україні десь чотири, п'ять робочих днів. Якщо цей диван у нас не матрична продукція, то він робиться приблизно 2 тижні. Також можливий самовитяг дивана.Каркас дивана Візит, буковий брус, фанера.Наповнювач дивана Візит, синтепон і багатошаровий ППУ (поролон) різних щільностей для максимальної комфортабельності й ергономічності. Кутовий Диван Візит, хіт продажів!
Шкірзами Неаполь:

| Габаритні розміри дивана | |
|---|---|
| Глибина дивану | 90 см |
| Довжина дивану | 125 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Наповнювач | Синтепон |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AMF |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 4 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонно-заводська.



