
Крісло Футбол дитяче
- В наявності
- Код: 120176
2 665 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Футбол дитяче
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 290 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм |
| Ширина сидіння | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота від підлоги до сидіння | 940 |
| Діаметр хрестовини | 610 |
| Розмір упаковки | 660 мм |
- Ціна: 2 665 ₴
