
Крісло дитяче Актив Дизайн Алфавіт
- В наявності
- Код: 291831
2 967 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло дитяче Актив Дизайн Алфавіт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 440 мм |
| Глибина сидіння | 425 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 850 |
| Висота від підлоги до сидіння | 970 |
| Глибина | 590 |
| Діаметр хрестовини | 580 |
| Розмір упаковки | 280 мм |
| Ширина | 590 |
- Ціна: 2 967 ₴


