
Матрац Flip Orange/Оранж, Розмір матраца (ШхД) 70x190
- В наявності
- Код: 5102018-1
4 486 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац Flip Orange/Оранж
Серія тонких атрасів Topper Flip — це п'ять яскравих кольорів і дев'ять індивідуальних матраців, які підкреслять стиль кожного.Випробуйте переваги нової піни пам'яті від Martoluxe з матрацом Orange.
Вона забезпечує комфорт, який ви очікуєте від піни пам'яті, не вимагаючи часу або температури, щоб адаптуватися до вашого тіла. Нова формула матеріалу дала змогу домогтися поліпшення анатомічних якостей і доступності ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 6 см |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Гарантия на изделие | ГОСТ стандарт |
| Єврокаркас | Ні. |
| Жорсткість | М' який |
| Шкідливість сторони матраца | 2/2 |
| Кокос | Ні. |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Параметр зима/лето | Ні. |
| Розмір матраца (ШХД) | 70x190 |
| Сегмент матраца | Топпери і згортання матраців |
| Шар 1 | Memory Foam |
| Шар 2 | Memory Foam |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Чехол на молнии | Да |
- Ціна: 4 486 ₴
