
Матрац Flip Silver cocos/Сильвер кокос, Розмір матраца (ШхД) 70x190
- В наявності
- Код: 5102018-6
3 720 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац Flip Silver cocos/Сильвер кокос
Серія тонких матраців Topper Flip — це п'ять яскравих кольорів і дев'ять індивідуальних матраців, які підкреслять стиль кожного. Відчуй комфорт і легкість із матрацом Silver cocos. Еластична піна Oxigen foam насичена киснем, сприяє вільній циркуляції повітря. Завдяки цим властивостям, матрац слугуватиме вам тривалий термін.
Прошарок із кокосової койри — це волокно горіхів кокоса, на 100% натуральний матеріал, скріплений натуральним латексом. Кокосова койра додає об'єм і пружність виробу. Оскільки матрац має повітропроникну структуру, не вбирає вологу, є досить жорстким, його рекомендують для дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 7 см |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Гарантия на изделие | ГОСТ стандарт |
| Єврокаркас | Ні. |
| Жорсткість | Середній |
| Шкідливість сторони матраца | 3/3 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Параметр зима/лето | Ні. |
| Розмір матраца (ШХД) | 70x190 |
| Сегмент матраца | Топпери і згортання матраців |
| Шар 1 | Oxygen Foam |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Oxygen Foam |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Чехол на молнии | Да |
- Ціна: 3 720 ₴
