
Матрац Red Line Blaze/Блейз, Розмір матраца (ШхД) 70x190
- В наявності
- Код: 66356
3 799 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матраци серії Red Line — Матрац Red Line Blaze / Блейз
Red Line — лінійка сучасних і високотехнологічних ортопедичних топерів від Українського виробника «Матролюкс». У цій лінійці матраців, червоною лінією підкреслені всі досягнення у сфері комфортного сну. Унікальні топові матеріали наповнення на основі натуральних, природних компонентів, як-от: сизаль, бавовна, льон, кокосова койра та неперевершена якість гарантовано ім'ям легендарного виробника.
Особливості моделі:
Двосторонній безпружинний матрац
Висота: 6 см
Жорсткість: Середній (4/4)
Знімний чохол на змійці
Матеріал чохла: стрейч-жакард прошитий льоном
Навантаження на спальне місце: до 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 6 см |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Гарантия на изделие | ГОСТ стандарт |
| Єврокаркас | Ні. |
| Жорсткість | Жесткий |
| Шкідливість сторони матраца | 4/4 |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Стрейч-жаккард прошитий ль |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Параметр зима/лето | Ні. |
| Розмір матраца (ШХД) | 70x190 |
| Сегмент матраца | Топпери і згортання матраців |
| Шар 1 | Felt White |
| Шар 2 | Sisal |
| Шар 3 | Felt White |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Red line |
| Чехол на молнии | Да |
- Ціна: 3 799 ₴

