
Матрац Sydney/Сідній PPU, Розмір матраца (ШхД) 80x190
- В наявності
- Код: 182
8 065 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац SYDNEY виробництва Матролюкс — це не тільки зручний, але ще й дуже практичний матрац. Перед Вами відкривається можливість самостійно вибрати жорсткість і навантаження матраца. Використання тільки екологічно чистих матеріалів дають змогу сміливо використовувати цей матрац людям, які страждають від алергічних реакцій. Ваше тіло почуватиметься комфортно як у холод, так і в спеку завдяки додатковому прошиванню чохла. Єврокаркас не дасть змогу провиснути або деформуватися матрацу. Він завжди буде в чудовому стані завдяки якісному чохлу, який зроблений із жакардової тканини.
Основні характеристики:
Тип: двосторонній Зима-Літо
Пружність поверхні: V
Висота: 19 см
Рекомендоване навантаження: до 140 кг
Матрац СІДНІВ дасть змогу Вашому тілу отримувати максимальне розслаблення. Тому вранці Ви почуватиметеся абсолютно відпочилим.
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.* Провідник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота матраца | 19 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | 18 місяців |
| Жорсткість | Вультражанеткий |
| Шкідливість сторони матраца | 5 |
| Кокос | Ні. |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 80x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Foxe |
| Шар 2 | Termofiber |
| Шар 3 | Пенополиуретан |
| Шар 4 | Termofiber |
| Шар 5 | Foxe |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Торгова марка матраца | Foxe |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 8 065 ₴

