
Матрац Montana/Монтана PPU, Розмір матраца (ШхД) 70x190
- В наявності
- Код: 164
8 076 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац MONTANA виробництва Матролюкс — сучасна модель ортопедичного матраца, яка сприяє повному розслабленню спини під час відпочинку.
Особливий комфорт забезпечують високоякісні матеріали, як-от: вовна, бавовна й ультрасучасний матеріал Foxe. Саме Fox забезпечує достатню жорсткість і пружність матраца. Так само бавовна та шерсть забезпечують гарну циркуляцію повітря, терморегуляцію й максимальний комфорт у різні сезони. Чохол із жакарду також створює гарний повітрообмін. Родзинкою цієї моделі є використання матеріалу пінополіуретан, який створює додаткову пружність. Ця модель поєднує в собі винятково якісні матеріали, які стануть причиною Вашого чудового сну.
Основні характеристики:
Тип: двосторонній Зима-Літо
Пружність поверхні: V
Висота: 21 см
Рекомендоване навантаження: до 160 кг
Матрац МОНТАНА зроблений тільки з висококласних матеріалів, тому термін його експлуатації Вас, безумовно, потішить.
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.* Провідник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 21 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | ГОСТ стандарт |
| Єврокаркас | Ні. |
| Жорсткість | Вультражанеткий |
| Шкідливість сторони матраца | 5/5 |
| Кокос | Ні. |
| Латекс | Ні. |
| Матеріал чехла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 160 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 70x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Пенополиуретан |
| Шар 2 | Foxe |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пенополиуретан |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Шар 6 | Foxe |
| Шар 7 | Пенополіуретан високої щільності |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип прошивки зовнішнього чехла | Глибока прошивка |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Foxe |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 8 076 ₴

