
Матрац The HOME Monika/Моніка, Розмір матраца (ШхД) 70x190
- В наявності
- Код: 56713
8 242 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матролюкс — компанія, що зберігає вічні цінності. Ми знаємо, як наповнити ваш будинок добром і світлом, щоб щоразу виверталися до нього немов у обійми рідної людини. Наша нова колекція матраців "THE HOME" створена виключно для того, щоб ви відчували ніжність і тепло подібно до тих, що дарує дотик близької людини.
Матрац Monika/Моніка — ідеальний розподіл навантаження на всьому матраці завдяки трьом зонам у незалежному пружинному блоці, які самі по собі забезпечують оздоровлювальний і ортопедичний ефект. А натуральна кокосова койра додасть неповторного відчуття ортопедичної жорсткості.
Характеристики моделі:
Двосторонній матрац з ефектом Зима/Літо
Жорсткість моделі: середня + / середня (4/3)
Висота 21 см
Єврокаркас
Кутова система підтримки
Рекомендоване навантаження: до 160 кг на спальне місце
Внутрішнє наповнення:
Latex Foam з мікромасажним ефектом
Кокосова койра
Пружинний блок Multi Pocket 3 zone
Latex Foam з мікромасажним ефектом
Чохол стрейч-жакард глибокого прошивання
Внимание! Розрахунок вартості нестандартного матраца, розміри якого за шириною менш ніж 500 мм і/або довжини менш ніж 1500 мм, виробляється за індивідуальною схемою.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Memory Foam | Ні. |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 21 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантия на изделие | 5 років |
| Єврокаркас | Да |
| Жорсткість | Середній |
| Шкідливість сторони матраца | 3/4 |
| Кокос | Да |
| Латекс | Да |
| Матеріал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 160 кг |
| Параметр зима/лето | Да |
| Розмір матраца (ШХД) | 70x190 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Шар 1 | Латекс foam з масажним ефектом |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Пружний блок Multi Pocket 3 zone |
| Шар 4 | Латекс foam з масажним ефектом |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Торгова марка матраца | The Home |
| Підсилення металевої рамки | Butterfly |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 8 242 ₴


