
Матрац Flip Granat Termofelt/Гранат термофелт 120х190 (вакуумне паковання)
- В наявності
- Код: 5102018-4_1
5 843 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уценка! Матрас Flip Granat Termofelt/Гранат термофелт 80х200
Причина уцінки: "виставковий зразок".
Серія тонких матраців Topper Flip — це п'ять яскравих кольорів і дев'ять індивідуальних матраців, які підкреслять стиль кожного.
Двосторонній матрац Granat termofelt виготовлений із високоякісної латексованої піни Latex Foam. Прошарок із термоволокна Termofelt. Екологічно чистий наповнювач із термопресованого повсті, що підсилює такі характеристики матраца, як зносостійкість і жорсткість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matroluxe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній захисний чехол | Ні. |
| Висота матраца | 7 см |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Гарантия на изделие | ГОСТ стандарт |
| Єврокаркас | Ні. |
| Жорсткість | Середній |
| Шкідливість сторони матраца | 3/3 |
| Кокос | Ні. |
| Латекс | Да |
| Матеріал чехла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 110 кг |
| Сегмент матраца | Топпери і згортання матраців |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Termofelt |
| Шар 3 | Latex Foam |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Безрукований |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Чехол на молнии | Ні. |
- Ціна: 5 843 ₴
