
Матрац ортопедичний Арлон/Arlon Belgian technologies Matroluxe 160х200 см
- В наявності
13 991 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац ортопедичний Арлон/Arlon Belgian technologies Matroluxe 160х200 см, а також є багато інших розмірів, а також не стандартні. Ціна залежить від розміру матраца. Телефонуйте впізнавайте ціну та свій розмір.
Матрац ортопедичний Арлон / Arlon Belgian technologies Matroluxe
Матрац Arlon — топова модель колекції Belgian technologies від Matroluxe. В її основі якісні наповнювачі, які сприяють міцному і здоровому сну. У вироби дві функціональних сторони з асиметричною жорсткістю. Одна сторона матраца помірно-жорстка, а друга — жорстка. Такий варіант підходить людям вагою більше 90 кг і тим, хто щодня піддається сильним фізичним навантаженням.

У моделі маса переваг:
- Поверхня з ортопедичним ефектом.
- Гіпоалергенні та гігієнічні наповнювачі.
- Знімний чохол на зручній блискавки прошитий натуральною льоном.
- Максимально допустиме навантаження — 140 кг.
- Тривалий термін експлуатації.
Основні характеристики:
| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | до 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Немає |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Так |
| Шар 1 | Air foam |
| Куля 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Air foam |
Матеріали, що використовуються в матраці Arlon / Arlon
Для виготовлення матраца Arlon використані наступні матеріали:
- Air foam. Блок ортопедичної піни зроблений за бельгійськими технологіями, що гарантує надійність матраца. Наповнювач вирізняється підвищеною стійкістю до деформацій, а також поліпшеними ортопедичними й анатомічними властивостями.
- Кокосова койра. Надає поверхні спального місця жорсткості. Виготовляється з натурального кокосового волосся, не викликає алергію й надовго зберігає первозданні властивості.
- Стрейч-жакард прошитий льоном. Еластична та довговічна тканина прошита натуральним льоном, що робить її гіпоалергенною. Також використання льону дало змогу домогтися ефекту терморегуляції, тому в холодну пору чохол зберігає тепло, а в теплі — дарує прохолоду.

| Основні | |
|---|---|
| Ортопедичні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Виробник | Matroluxe |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
- Ціна: 13 991 ₴

