
Лавочка складана Джілі RBK-180 180/90*25*43 пластик Rattan Black
- В наявності
- Код: 514747
2 499 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лавочка складана Джілі RBK-180 180/90*25*43 пластик Rattan Black
Лавочка складана AMF Джили RBK-180 буде доречна і у дворі приватного будинку, на дачі та під час виїзду на пікнік у компанії. Ніжки металеві, пофарбовані в тон поверхні, надають надійності та стійкості. Сидіння з пластику з імітацією плетіння під ротанг, міцне, зручне, стійке до впливу води та сонця. Лавка в складеному вигляді трансформується в зручну валізу розміром 90*25 см із ручкою для перенесення та зручного зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 430 мм |
| Колір виробу | Колір Чорний |
| Глибина вироби | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість виробів в упаковці | 1 шт |
| Ширина виробу | 1800 мм |
| Модель | Джилі |
| Вага виробу | 8,3 кг |
- Ціна: 2 499 ₴








