
Стілець Джокер Алюм ПВХ Чорний
- В наявності
- Код: 28212
599 ₴
Стілець Джокер
Сміливий, функціональний, стильний... знайомтеся, стілець джокер. Стілець вражає дивовижною легкістю, у ньому немає нічого зайвого, що заважає й відволікає. Простота форм цього стільця підкуповує й зачаровує з першого погляду.
Розміститися на цьому стільці комфортно та приємно. У верхній частині спинки є спеціальна фігурна «вставка», яка забезпечує необхідну підтримку. Водночас саме така мінімалістична спинка робить стілець Джокер стильним і незвичайним. Перекладина на ніжці не тільки «врівноважує» стілець, роблячи його пропорційнішим, але й дає змогу зайняти максимально зручне положення тому, хто сидить на стільці.
Простота догляду — ще одна перевага стільця. Крім того, він екологічний і функціональний. Найкращий вигляд цей предмет меблів матиме в приміщеннях сучасного стилю. Він прикрасить вечірку, дасть змогу розмістити велику кількість гостей у приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | ПВХ Чорний |
| Глибина вироби | 440 мм |
| Модифікація виробу | Стілець Джокер Алюм |
| Висота виробу | 800 мм |
| Ширина виробу | 440 мм |
| Вага виробу | 4 кг |
| Висота від підлоги до сидіння | 450 мм |
| Модель | Джокер |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Кількість виробів в упаковці | 6 шт |
| Матеріал оббивки | Шкірозамінник ПВХ |
| Максимальне навантаження на виріб | 120 кг |
| Кількість виробів на палеті | 180 шт |
| Колір каркасу | Алюм |
| Висота виробу в складеному вигляді | 940 мм |
- Ціна: 599 ₴







