
Офісне крісло Прагматик PRAGMATIC
- Немає в наявності
2 633 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручне крісло, яке підійде для маленьких кімнат або офісів, де треба сісти, щоб було зручно, а місце в приміщення мало.
Крісло Прагматик у наявності та під замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 14.2 кг |
| Ширина крісла | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | 2 |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 2 633 ₴

