
Полиця П-4 New
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 20261 679 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для розширення робочого простору можна використовувати навісні полиці. Навісна полиця П-4 NEW чудовий вибір у цій ситуації. Завдяки своєму зовнішньому вигляду, розмірам і широкій колірній гамі — ця полиця матиме гармонійний вигляд у вашому інтер'єрі.
Габаритні розміри:
ширина — 1204 мм
висота — 400 мм
глибина — 350 мм.
Розмір паковання "Полиця П-4 NEW" 1200х398х84 мм.
Вага — 18,2 кг.

Матеріал ламінований ДСП. Цвета:

Меблі постачаються в розібраному вигляді.
Кольоропередавання може трохи відрізнятися — все залежить від монітора комп'ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 567 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 300 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 1114 мм |
- Ціна: 1 679 ₴







