
Полиця П-12
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026959 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця П-12
Габаритні розміри: ширина 716 мм; висота 716 мм; глибина 240 мм.
Розмір упаковки: 720*227*100 мм.
Вага: 10,5кг.

Матеріал ламінований ДСП. Цвета:

Меблі постачаються в розібраному вигляді.
Кольоропередавання може трохи відрізнятися — все залежить від монітора комп'ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 716 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 240 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 716 мм |
- Ціна: 959 ₴






