
Крісло Логіка тканина А
- В наявності
- Код: 1000020
2 089 ₴
+380 (97) 313-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Логіка GTS — ультрамодне крісло для сучасної людини.
Крісло Логіка GTS — це комфортне, витончене роликове крісло, яке має м'які та зручні спинку та сидіння. За допомогою регульованого гвинта ви зможете змінювати положення спинки крісла по вертикалі та горизонталі.
В оббивці крісла використовувалася термотекстурована тканина, що дає змогу в процесі експлуатації зберігати первісний, яскравий колір. Крісло дуже міцне та надійне, воно витримує навантаження до 200 кг. У кріслі є спеціальний пневмопатрон, за допомогою якого ви зможете відрегулювати висоту крісла.
Характеристики: довжина 50 см, висота 71-90 см, висота ніжки 45-58 см, ширина 42 см.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 42 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хрестовина | поліамід |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Ніжки крісла | Поліамід |
- Ціна: 2 089 ₴
- Спосіб упаковки: Картонно-заводська.



